200SXC680MEFC25X40
Přehled produktu
Part Number: 200SXC680MEFC25X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Datasheety: 1.200SXC680MEFC25X40.pdf2.200SXC680MEFC25X40.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200SXC680MEFC25X40
Part Number 200SXC680MEFC25X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 28993 pcs Datový list 1.200SXC680MEFC25X40.pdf2.200SXC680MEFC25X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série SXC Ripple Current @ Low Frequency 1.76A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.0768A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 680µF