200SXC270MEFC22X25
Přehled produktu
Part Number: 200SXC270MEFC22X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Datasheety: 1.200SXC270MEFC22X25.pdf2.200SXC270MEFC22X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200SXC270MEFC22X25
Part Number 200SXC270MEFC22X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 44804 pcs Datový list 1.200SXC270MEFC22X25.pdf2.200SXC270MEFC22X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série SXC Ripple Current @ Low Frequency 990mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.168A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 270µF