200PX3.3MEFC6.3X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 200PX3.3MEFC6.3X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.200PX3.3MEFC6.3X11.pdf2.200PX3.3MEFC6.3X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200PX3.3MEFC6.3X11
Part Number 200PX3.3MEFC6.3X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 851228 pcs Datový list 1.200PX3.3MEFC6.3X11.pdf2.200PX3.3MEFC6.3X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 36mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 54mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 3.3µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 3.3µF Aplikace General Purpose