200PX10MEFC8X11.5
RubyconRubycon
200PX10MEFC8X11.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 200PX10MEFC8X11.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Datasheety: 1.200PX10MEFC8X11.5.pdf2.200PX10MEFC8X11.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200PX10MEFC8X11.5
Part Number 200PX10MEFC8X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 544301 pcs Datový list 1.200PX10MEFC8X11.5.pdf2.200PX10MEFC8X11.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 85.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 10µF