200MXC1000MEFC30X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 200MXC1000MEFC30X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Datasheety: 1.200MXC1000MEFC30X35.pdf2.200MXC1000MEFC30X35.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200MXC1000MEFC30X35
Part Number 200MXC1000MEFC30X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 29047 pcs Datový list 1.200MXC1000MEFC30X35.pdf2.200MXC1000MEFC30X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.45A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 1000µF