200HXG330MEFCSN22X30
RubyconRubycon
200HXG330MEFCSN22X30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 200HXG330MEFCSN22X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Datasheety: 1.200HXG330MEFCSN22X30.pdf2.200HXG330MEFCSN22X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 200HXG330MEFCSN22X30
Part Number 200HXG330MEFCSN22X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 58700 pcs Datový list 1.200HXG330MEFCSN22X30.pdf2.200HXG330MEFCSN22X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 200V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série HXG hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-2770
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose