2.7DMC4.7FMEFC10X23
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2.7DMC4.7FMEFC10X23
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP 4.7F 20% 2.7V THROUGH HOLE
Datasheety: 2.7DMC4.7FMEFC10X23.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2.7DMC4.7FMEFC10X23
Part Number 2.7DMC4.7FMEFC10X23 Výrobce Rubycon
Popis CAP 4.7F 20% 2.7V THROUGH HOLE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64627 pcs Datový list 2.7DMC4.7FMEFC10X23.pdf
Napětí - Jmenovitá 2.7V Tolerance ±20%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série DMC Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 70°C
Typ montáže Through Hole Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 70°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 500 mOhm @ 1kHz Detailní popis 4.7F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 500 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 70°C
kapacitní 4.7F