2.5SLG180M1.4X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 2.5SLG180M1.4X7.3
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SMD CAP
Datasheety: 1.2.5SLG180M1.4X7.3.pdf2.2.5SLG180M1.4X7.3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 2.5SLG180M1.4X7.3
Part Number 2.5SLG180M1.4X7.3 Výrobce Rubycon
Popis SMD CAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 75696 pcs Datový list 1.2.5SLG180M1.4X7.3.pdf2.2.5SLG180M1.4X7.3.pdf
Napětí - Jmenovitá 2.5V Typ Polymer
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Série PC-CON, SLG
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.7A @ 100kHz hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.043" (1.10mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 9 mOhm
Detailní popis 180µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 180µF