180MXG680MEFC20X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 180MXG680MEFC20X45
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
Datasheety: 1.180MXG680MEFC20X45.pdf2.180MXG680MEFC20X45.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 180MXG680MEFC20X45
Part Number 180MXG680MEFC20X45 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 40151 pcs Datový list 1.180MXG680MEFC20X45.pdf2.180MXG680MEFC20X45.pdf
Napětí - Jmenovitá 180V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm)
Série MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.22A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.33A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 680µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 680µF