180MXC820MEFCSN30X30
RubyconRubycon
180MXC820MEFCSN30X30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 180MXC820MEFCSN30X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
Datasheety: 1.180MXC820MEFCSN30X30.pdf2.180MXC820MEFCSN30X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 180MXC820MEFCSN30X30
Part Number 180MXC820MEFCSN30X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 32737 pcs Datový list 1.180MXC820MEFCSN30X30.pdf2.180MXC820MEFCSN30X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 180V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 2A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 820µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 820µF