180MXC1200MEFC35X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 180MXC1200MEFC35X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP
Datasheety: 1.180MXC1200MEFC35X30.pdf2.180MXC1200MEFC35X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 180MXC1200MEFC35X30
Part Number 180MXC1200MEFC35X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1200UF 20% 180V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23355 pcs Datový list 1.180MXC1200MEFC35X30.pdf2.180MXC1200MEFC35X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 180V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 2.6A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.9A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1200µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 1200µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
180MI-01LF
180MI-01LF
Výrobci: IDT (Integrated Device Technology)
Popis: IC CLOCK GEN LOW EMI 8-SOIC
Na skladě: 60365 pcs
Stažení: 180MI-01LF.pdf
RFQ
180MT
180MT
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FUSE CRTRDGE 180A 690VAC/500VDC