16ZT820MT810X23
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16ZT820MT810X23
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16ZT820MT810X23.pdf2.16ZT820MT810X23.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16ZT820MT810X23
Part Number 16ZT820MT810X23 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 161752 pcs Datový list 1.16ZT820MT810X23.pdf2.16ZT820MT810X23.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZT Ripple Current @ Low Frequency 810mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.62A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 29 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 820µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
kapacitní 820µF Aplikace General Purpose