16ZLQ820MEFC8X16
RubyconRubycon
16ZLQ820MEFC8X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16ZLQ820MEFC8X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 16V T/H
Datasheety: 1.16ZLQ820MEFC8X16.pdf2.16ZLQ820MEFC8X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16ZLQ820MEFC8X16
Part Number 16ZLQ820MEFC8X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 820UF 20% 16V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 398198 pcs Datový list 1.16ZLQ820MEFC8X16.pdf2.16ZLQ820MEFC8X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZLQ Ripple Current @ Low Frequency 834mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.39A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-3629
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 38 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 820µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapacitní 820µF