16ZLQ150MEFC5X11
RubyconRubycon
16ZLQ150MEFC5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16ZLQ150MEFC5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 16V T/H
Datasheety: 1.16ZLQ150MEFC5X11.pdf2.16ZLQ150MEFC5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16ZLQ150MEFC5X11
Part Number 16ZLQ150MEFC5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 16V T/H Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1068419 pcs Datový list 1.16ZLQ150MEFC5X11.pdf2.16ZLQ150MEFC5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série ZLQ Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 400mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-3626
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 210 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 150µF