16ZLH4700MEFCCC16X25
RubyconRubycon
16ZLH4700MEFCCC16X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16ZLH4700MEFCCC16X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16ZLH4700MEFCCC16X25.pdf2.16ZLH4700MEFCCC16X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16ZLH4700MEFCCC16X25
Part Number 16ZLH4700MEFCCC16X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70154 pcs Datový list 1.16ZLH4700MEFCCC16X25.pdf2.16ZLH4700MEFCCC16X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série ZLH Ripple Current @ Low Frequency 2.541A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.63A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 33 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 13 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 4700µF Aplikace General Purpose