16YXM220MEFC8X11.5
RubyconRubycon
16YXM220MEFC8X11.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16YXM220MEFC8X11.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16YXM220MEFC8X11.5.pdf2.16YXM220MEFC8X11.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16YXM220MEFC8X11.5
Part Number 16YXM220MEFC8X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 535415 pcs Datový list 1.16YXM220MEFC8X11.5.pdf2.16YXM220MEFC8X11.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série YXM Ripple Current @ Low Frequency 231mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 330mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-3958
16YXM220MEFC8X11.5-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 220µF Aplikace General Purpose