16YXG680MEFCT810X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16YXG680MEFCT810X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16YXG680MEFCT810X16.pdf2.16YXG680MEFCT810X16.pdf
  • Zpráva
Specifikace 16YXG680MEFCT810X16
Part Number 16YXG680MEFCT810X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 351321 pcs Datový list 1.16YXG680MEFCT810X16.pdf2.16YXG680MEFCT810X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série YXG Ripple Current @ Low Frequency 665.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.21A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 60 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose