16YXG2200MEFCT810X25
RubyconRubycon
16YXG2200MEFCT810X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16YXG2200MEFCT810X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16YXG2200MEFCT810X25.pdf2.16YXG2200MEFCT810X25.pdf
  • Zpráva
Specifikace 16YXG2200MEFCT810X25
Part Number 16YXG2200MEFCT810X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 194540 pcs Datový list 1.16YXG2200MEFCT810X25.pdf2.16YXG2200MEFCT810X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série YXG hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 2200µF