16YXG10000MEFCGC18X40
RubyconRubycon
16YXG10000MEFCGC18X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16YXG10000MEFCGC18X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16YXG10000MEFCGC18X40.pdf2.16YXG10000MEFCGC18X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16YXG10000MEFCGC18X40
Part Number 16YXG10000MEFCGC18X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 50174 pcs Datový list 1.16YXG10000MEFCGC18X40.pdf2.16YXG10000MEFCGC18X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série YXG Ripple Current @ Low Frequency 2.996A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 4.28A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 12 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitní 10000µF Aplikace General Purpose