16YXF470MEFCT78X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16YXF470MEFCT78X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16YXF470MEFCT78X16.pdf2.16YXF470MEFCT78X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16YXF470MEFCT78X16
Part Number 16YXF470MEFCT78X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 452196 pcs Datový list 1.16YXF470MEFCT78X16.pdf2.16YXF470MEFCT78X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série YXF hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitní 470µF