16TXV47M6.3X8
RubyconRubycon
16TXV47M6.3X8 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16TXV47M6.3X8
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Datasheety: 1.16TXV47M6.3X8.pdf2.16TXV47M6.3X8.pdf3.16TXV47M6.3X8.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16TXV47M6.3X8
Part Number 16TXV47M6.3X8 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 171703 pcs Datový list 1.16TXV47M6.3X8.pdf2.16TXV47M6.3X8.pdf3.16TXV47M6.3X8.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série TXV Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 140mA @ 100kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace - Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-2116-1
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 300 mOhm Detailní popis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm 1000 Hrs @ 125°C
kapacitní 47µF Aplikace Automotive
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
16TYT8
16TYT8
Výrobci: Delta Electronics
Popis: LINE FILTER 480VAC CHASSIS MOUNT