16SLV47M6.3X6.1
RubyconRubycon
16SLV47M6.3X6.1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16SLV47M6.3X6.1
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Datasheety: 1.16SLV47M6.3X6.1.pdf2.16SLV47M6.3X6.1.pdf3.16SLV47M6.3X6.1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16SLV47M6.3X6.1
Part Number 16SLV47M6.3X6.1 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série SLV Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 75mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 47µF Aplikace General Purpose