16SGV330M8X10.5
RubyconRubycon
16SGV330M8X10.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16SGV330M8X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Datasheety: 1.16SGV330M8X10.5.pdf2.16SGV330M8X10.5.pdf3.16SGV330M8X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16SGV330M8X10.5
Part Number 16SGV330M8X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série SGV Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 348mA @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF