16PX470MEFC8X11.5
RubyconRubycon
16PX470MEFC8X11.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16PX470MEFC8X11.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 1.16PX470MEFC8X11.5.pdf2.16PX470MEFC8X11.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16PX470MEFC8X11.5
Part Number 16PX470MEFC8X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 479253 pcs Datový list 1.16PX470MEFC8X11.5.pdf2.16PX470MEFC8X11.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 375mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 450mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitní 470µF