16MXC47000MEFC35X40
Přehled produktu
Part Number: 16MXC47000MEFC35X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47000UF 20% 16V SNAP
Datasheety: 1.16MXC47000MEFC35X40.pdf2.16MXC47000MEFC35X40.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16MXC47000MEFC35X40
Part Number 16MXC47000MEFC35X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47000UF 20% 16V SNAP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 20039 pcs Datový list 1.16MXC47000MEFC35X40.pdf2.16MXC47000MEFC35X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 5.53A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 6.3595A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 47000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 47000µF