16MHE100MEFCTG5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16MHE100MEFCTG5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Datasheety: 16MHE100MEFCTG5X11.pdf
  • Zpráva
Specifikace 16MHE100MEFCTG5X11
Part Number 16MHE100MEFCTG5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5307 pcs Datový list 16MHE100MEFCTG5X11.pdf
Tolerance - Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry - Série MHE
hodnocení - Polarizace -
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice -
Provozní teplota - Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Aplikace General Purpose