16LSW100000M51X98
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 16LSW100000M51X98
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
Datasheety: 1.16LSW100000M51X98.pdf2.16LSW100000M51X98.pdf3.16LSW100000M51X98.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
30 pcs
  • Zpráva
Specifikace 16LSW100000M51X98
Part Number 16LSW100000M51X98 Výrobce Rubycon
Popis SCREW TERMINAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 2.008" Dia (51.00mm)
Série LSW Ripple Current @ Low Frequency 11.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 12.204A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.858" (21.80mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 3.976" (101.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 100000µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
16LSQ47000MNB36X83
16LSQ47000MNB36X83
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 47000UF 20% 16V SCREW
Na skladě: 9656 pcs
Stažení: 16LSQ47000MNB36X83.pdf
RFQ
16LSQ100000MEFC51X83
16LSQ100000MEFC51X83
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 100000UF 20% 16V SCREW
Na skladě: 3674 pcs
Stažení: 16LSQ100000MEFC51X83.pdf
RFQ
16LET
16LET
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FUSE 16A 240V CYLINDRICAL