160YXF22MEFCT810X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 160YXF22MEFCT810X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Datasheety: 1.160YXF22MEFCT810X20.pdf2.160YXF22MEFCT810X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 160YXF22MEFCT810X20
Part Number 160YXF22MEFCT810X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 254564 pcs Datový list 1.160YXF22MEFCT810X20.pdf2.160YXF22MEFCT810X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 160V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série YXF hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitní 22µF