160YK22MT810X16
RubyconRubycon
160YK22MT810X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 160YK22MT810X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Datasheety: 1.160YK22MT810X16.pdf2.160YK22MT810X16.pdf
  • Zpráva
Specifikace 160YK22MT810X16
Part Number 160YK22MT810X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5568 pcs Datový list 1.160YK22MT810X16.pdf2.160YK22MT810X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 160V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série YK Ripple Current @ Low Frequency 133mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 199.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 22µF Aplikace General Purpose