160TXW82MEFR8X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 160TXW82MEFR8X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
Datasheety: 1.160TXW82MEFR8X35.pdf2.160TXW82MEFR8X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 160TXW82MEFR8X35
Part Number 160TXW82MEFR8X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 91124 pcs Datový list 1.160TXW82MEFR8X35.pdf2.160TXW82MEFR8X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 160V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série TXW Ripple Current @ Low Frequency 430mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 602mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 82µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitní 82µF