160PX47MEFC10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 160PX47MEFC10X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.160PX47MEFC10X20.pdf2.160PX47MEFC10X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 160PX47MEFC10X20
Part Number 160PX47MEFC10X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 248453 pcs Datový list 1.160PX47MEFC10X20.pdf2.160PX47MEFC10X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 160V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 225mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 47µF Aplikace General Purpose