160MXC2200MEFCSN35X45
RubyconRubycon
160MXC2200MEFCSN35X45 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 160MXC2200MEFCSN35X45
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
Datasheety: 1.160MXC2200MEFCSN35X45.pdf2.160MXC2200MEFCSN35X45.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 160MXC2200MEFCSN35X45
Part Number 160MXC2200MEFCSN35X45 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 17385 pcs Datový list 1.160MXC2200MEFCSN35X45.pdf2.160MXC2200MEFCSN35X45.pdf
Napětí - Jmenovitá 160V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 5.25A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 160MXC2200MEFC35X45
160MXC2200MEFC35X45-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 2200µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 2200µF Aplikace General Purpose