160LSW2200MDHE51X83
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 160LSW2200MDHE51X83
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
Datasheety: 1.160LSW2200MDHE51X83.pdf2.160LSW2200MDHE51X83.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
30 pcs
  • Zpráva
Specifikace 160LSW2200MDHE51X83
Part Number 160LSW2200MDHE51X83 Výrobce Rubycon
Popis SCREW TERMINAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2956 pcs Datový list 1.160LSW2200MDHE51X83.pdf2.160LSW2200MDHE51X83.pdf
Napětí - Jmenovitá 160V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 2.008" Dia (51.00mm)
Série LSW hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.858" (21.80mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 3.386" (86.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2200µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 2200µF