160BXF82M16X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 160BXF82M16X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.160BXF82M16X16.pdf2.160BXF82M16X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace 160BXF82M16X16
Part Number 160BXF82M16X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 86152 pcs Datový list 1.160BXF82M16X16.pdf2.160BXF82M16X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 160V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série BXF Ripple Current @ Low Frequency 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.35A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 35 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 82µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 82µF Aplikace General Purpose