10ZL560MEFC10X9
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10ZL560MEFC10X9
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.10ZL560MEFC10X9.pdf2.10ZL560MEFC10X9.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10ZL560MEFC10X9
Part Number 10ZL560MEFC10X9 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 347136 pcs Datový list 1.10ZL560MEFC10X9.pdf2.10ZL560MEFC10X9.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZL hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 560µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitní 560µF Aplikace General Purpose