10ZL180MEFCTA8X7
RubyconRubycon
10ZL180MEFCTA8X7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10ZL180MEFCTA8X7
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.10ZL180MEFCTA8X7.pdf2.10ZL180MEFCTA8X7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10ZL180MEFCTA8X7
Part Number 10ZL180MEFCTA8X7 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 796833 pcs Datový list 1.10ZL180MEFCTA8X7.pdf2.10ZL180MEFCTA8X7.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZL Ripple Current @ Low Frequency 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 380mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 150 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.335" (8.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 180µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 180µF Aplikace General Purpose