10YXM330MEFC8X11.5
RubyconRubycon
10YXM330MEFC8X11.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10YXM330MEFC8X11.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.10YXM330MEFC8X11.5.pdf2.10YXM330MEFC8X11.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10YXM330MEFC8X11.5
Part Number 10YXM330MEFC8X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 576113 pcs Datový list 1.10YXM330MEFC8X11.5.pdf2.10YXM330MEFC8X11.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série YXM Ripple Current @ Low Frequency 231mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 330mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 10YXM330MEFC8X11.5-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose