10YXG82MEFCTA5X11
RubyconRubycon
10YXG82MEFCTA5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10YXG82MEFCTA5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.10YXG82MEFCTA5X11.pdf2.10YXG82MEFCTA5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10YXG82MEFCTA5X11
Part Number 10YXG82MEFCTA5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1262551 pcs Datový list 1.10YXG82MEFCTA5X11.pdf2.10YXG82MEFCTA5X11.pdf
Tolerance 82µF Povrchová montáž Land Velikost 0.079" (2.00mm)
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série YXG
Stav RoHS Tape & Box (TB) Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ripple Current - Polarizace Radial, Can
Pitch - Konektor 10V Paket / krabice -
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorů -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Výrobní číslo výrobce 10YXG82MEFCTA5X11
Životnost @ Temp. - Impedance -
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) Rozšířený popis 82µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Resistance Series) ±20% Popis CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL
Aplikace 3000 Hrs @ 105°C