10YK100MTA5X11
RubyconRubycon
10YK100MTA5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10YK100MTA5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.10YK100MTA5X11.pdf2.10YK100MTA5X11.pdf
  • Zpráva
Specifikace 10YK100MTA5X11
Part Number 10YK100MTA5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5033 pcs Datový list 1.10YK100MTA5X11.pdf2.10YK100MTA5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série YK Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 168mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
10YK1000MEFC10X12.5
10YK1000MEFC10X12.5
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Na skladě: 4346 pcs
Stažení: 10YK1000MEFC10X12.5.pdf
RFQ
10YK100MEFCTA5X11
10YK100MEFCTA5X11
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL