10WA1000MEFC10X9
RubyconRubycon
10WA1000MEFC10X9 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10WA1000MEFC10X9
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.10WA1000MEFC10X9.pdf2.10WA1000MEFC10X9.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10WA1000MEFC10X9
Part Number 10WA1000MEFC10X9 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 342780 pcs Datový list 1.10WA1000MEFC10X9.pdf2.10WA1000MEFC10X9.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série WA Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 660mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 1000µF