10VXG18000MEFC22X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10VXG18000MEFC22X45
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 18000UF 20% 10V SNAP
Datasheety: 1.10VXG18000MEFC22X45.pdf2.10VXG18000MEFC22X45.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10VXG18000MEFC22X45
Part Number 10VXG18000MEFC22X45 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 18000UF 20% 10V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 30390 pcs Datový list 1.10VXG18000MEFC22X45.pdf2.10VXG18000MEFC22X45.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série VXG Ripple Current @ Low Frequency 2.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.76A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 18000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 18000µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
10VXG12000MEFC25X25
10VXG12000MEFC25X25
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 12000UF 20% 10V SNAP
Na skladě: 52027 pcs
Stažení: 10VXG12000MEFC25X25.pdf
RFQ
10VXG22000MEFC30X30
10VXG22000MEFC30X30
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 22000UF 20% 10V SNAP
Na skladě: 22963 pcs
Stažení: 10VXG22000MEFC30X30.pdf
RFQ
10VW1
10VW1
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT