10SJV33M5X6.1
RubyconRubycon
10SJV33M5X6.1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10SJV33M5X6.1
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Datasheety: 1.10SJV33M5X6.1.pdf2.10SJV33M5X6.1.pdf3.10SJV33M5X6.1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10SJV33M5X6.1
Part Number 10SJV33M5X6.1 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 518003 pcs Datový list 1.10SJV33M5X6.1.pdf2.10SJV33M5X6.1.pdf3.10SJV33M5X6.1.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série SJV Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 33µF Aplikace General Purpose