10PX2200MEFC10X16
RubyconRubycon
10PX2200MEFC10X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10PX2200MEFC10X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.10PX2200MEFC10X16.pdf2.10PX2200MEFC10X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10PX2200MEFC10X16
Part Number 10PX2200MEFC10X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 340926 pcs Datový list 1.10PX2200MEFC10X16.pdf2.10PX2200MEFC10X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 860mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 989mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1055
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 2200µF Aplikace General Purpose