10MH7100MEFCTZ6.3X7
RubyconRubycon
10MH7100MEFCTZ6.3X7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10MH7100MEFCTZ6.3X7
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.10MH7100MEFCTZ6.3X7.pdf2.10MH7100MEFCTZ6.3X7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10MH7100MEFCTZ6.3X7
Part Number 10MH7100MEFCTZ6.3X7 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1210890 pcs Datový list 1.10MH7100MEFCTZ6.3X7.pdf2.10MH7100MEFCTZ6.3X7.pdf
Tolerance 100µF Povrchová montáž Land Velikost 0.098" (2.50mm)
Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm) Série MH7
Stav RoHS Tape & Box (TB) Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ripple Current - Polarizace Radial, Can
Pitch - Konektor 10V Paket / krabice -
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorů 87mA
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Výrobní číslo výrobce 10MH7100MEFCTZ6.3X7
Životnost @ Temp. - Impedance -
Výška - Sedící (Max) 0.335" (8.50mm) Rozšířený popis 100µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Resistance Series) ±20% Popis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Aplikace 1000 Hrs @ 105°C