100ZLH150MEFCT810X23
RubyconRubycon
100ZLH150MEFCT810X23 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100ZLH150MEFCT810X23
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: 1.100ZLH150MEFCT810X23.pdf2.100ZLH150MEFCT810X23.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100ZLH150MEFCT810X23
Part Number 100ZLH150MEFCT810X23 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 161119 pcs Datový list 1.100ZLH150MEFCT810X23.pdf2.100ZLH150MEFCT810X23.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZLH hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 150µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 150µF