100ZL680MEFCCA18X40
RubyconRubycon
100ZL680MEFCCA18X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100ZL680MEFCCA18X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: 1.100ZL680MEFCCA18X40.pdf2.100ZL680MEFCCA18X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100ZL680MEFCCA18X40
Part Number 100ZL680MEFCCA18X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 44429 pcs Datový list 1.100ZL680MEFCCA18X40.pdf2.100ZL680MEFCCA18X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.414A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.57A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 28 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose