100ZL39MEFCTA8X16
RubyconRubycon
100ZL39MEFCTA8X16 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100ZL39MEFCTA8X16
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: 1.100ZL39MEFCTA8X16.pdf2.100ZL39MEFCTA8X16.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100ZL39MEFCTA8X16
Part Number 100ZL39MEFCTA8X16 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 411751 pcs Datový list 1.100ZL39MEFCTA8X16.pdf2.100ZL39MEFCTA8X16.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZL Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 450mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 250 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 39µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 39µF Aplikace General Purpose