100YXJ10M5X11
RubyconRubycon
100YXJ10M5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100YXJ10M5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: 1.100YXJ10M5X11.pdf2.100YXJ10M5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100YXJ10M5X11
Part Number 100YXJ10M5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 885255 pcs Datový list 1.100YXJ10M5X11.pdf2.100YXJ10M5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série YXJ hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 100YXJ10M5X11-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 10µF Aplikace General Purpose