100YXG390M18X25
RubyconRubycon
100YXG390M18X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100YXG390M18X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: 1.100YXG390M18X25.pdf2.100YXG390M18X25.pdf
  • Zpráva
Specifikace 100YXG390M18X25
Part Number 100YXG390M18X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5243 pcs Datový list 1.100YXG390M18X25.pdf2.100YXG390M18X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série YXG Ripple Current @ Low Frequency 819.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.49A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1022
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 57 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 390µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitní 390µF Aplikace General Purpose