100YXF2.2MEFCTA5X11
RubyconRubycon
100YXF2.2MEFCTA5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 100YXF2.2MEFCTA5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Datasheety: 1.100YXF2.2MEFCTA5X11.pdf2.100YXF2.2MEFCTA5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 100YXF2.2MEFCTA5X11
Part Number 100YXF2.2MEFCTA5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1141084 pcs Datový list 1.100YXF2.2MEFCTA5X11.pdf2.100YXF2.2MEFCTA5X11.pdf
Tolerance 2.2µF Povrchová montáž Land Velikost 0.079" (2.00mm)
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série YXF
Stav RoHS Tape & Box (TB) Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ripple Current Polar Polarizace Radial, Can
Pitch - Konektor 100V Paket / krabice -
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorů 12.6mA
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Výrobní číslo výrobce 100YXF2.2MEFCTA5X11
Životnost @ Temp. - Impedance 3 Ohm
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) Rozšířený popis 2.2µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Resistance Series) ±20% Popis CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Aplikace 5000 Hrs @ 105°C